Ročníky

2012/2013

V tomto školním roce jsme dětem nabídli nejen bohatou výuku a kvalitní péči, ale také spoustu projektových dnů jako byl například Hipies den, Pyžamová párty, Indiánský den, Letníčci, Podzimníčci a pod.
Myslíme si, že v poslední době ,co se týče pracovních činností, upadají pěstitelské práce. Proto jsme zařadili do praktické výuky projekt Sázím, seji, zahradničím, který učí děti nejen, jak správně pěčovat o květiny v záhoncích, ale i jak pěstovat zeleninu a ovoce (např, papriky, rajčata, hrášek, jahody....). Projekt nám udělal velikou radost a i děti měly z vykonané práce dobrý pocit.
Jako v předchozím roce i letos proběhl kurz Agličtiny. Vzhledem k počtu uchazečů jsme museli vytvořit dvě skupiny angličtinářů. Za úsilí a snahu děti na závěr školního roku dostali, jako správní studenti vysvědčení.
Během roku nás navštívila i různá divadla přímo v budově MŠ. Například pan Peřina s naučnou pohádkou pro děti ,,O veverkách a lidské hlouposti" a samozřejmě další významní umělci.
Co se týče modernizace vybavení školky jsme dokončili tapetování nábytku. Nábytek hraje příjemnými pastelovými barvami, které lahodí oku.
Bylo toho spousta a děti si tento školní rok náležitě užívali.

• PO: 06:30 - 16:30
  • ÚT: 06:30 - 16:30